מאמרים
 אריזות קרטון
אריזות קרטון נשמע דבר פשוט מאד וברור. לכל אחד עולה בראש אריזה מסויימת שהוא מכיר וזהו. אבל זה קצת יותר מורכב. בבחירת אריזות קרטון למוצרים צריכים להיכנס לא מעט פרמטרים. נפרט כאן את חלקם.

ראה מידע נוסף     
 ייצור אריזות קרטון

מזל טוב! נולד לכם מוצר חדש. כיצרן של המוצר אתם רוצים שהמוצר שלכם יימכר היטב ולא תספגו הפסדים. לכן יש חשיבות רבה לאריזת הקרטון של המוצר שלכם. צריך להבין שלמעשה האריזה הינה הקשר הראשון של המוצר שלכם עם הלקוח, היא זאת שמעצבת את דעתו והתרשמותו הראשונית מהמוצר. לא רק זאת, אלא שברגע הראשון שבו נוצר קשר עין בין המוצר שלכם ללקוח, כבר שמונים אחוז מההחלטה האם לקחת את המוצר שלכם או לא מתבצעת. מכאן מגיעה חשיבותה של האריזה, היא קריטית. עכשיו כשברור לכם חשיבות אריזת המוצר, אתם מחפשים חברה שתעשה עבורכם את ייצור האריזה בצורה הטובה ביותר. אבל איך מוצאים חברה בתחום של ייצור אריזות קרטון שתעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר?


ראה מידע נוסף     
 עיצוב אריזות

עיצוב אריזות של מוצר נעשה בשני שלבים עיקריים. השלב הראשון, הוא שלב העיצוב הטכנולוגי כלומר עיצוב הצורה הפיזית של המוצר. זה כולל בין השאר קביעת החומר ממנו תהיה מורכבת האריזה וצורתה. כאשר מדובר באריזת נייר או קרטון חלק זה חשוב כפליים, משום שבחלק זה נקבעת גם צורת הקיפול של המוצר. זאת מכיוון שאריזת קרטון או נייר מיוצרים בצורה שטוחה ומקופלים לצורתם המקורית לאחר הייצור, לכן כאשר נעשה העיצוב הטכנולוגי יש צורך לקחת גם זאת בחשבון.


ראה מידע נוסף     
 פתרונות אריזה
לאריזת מוצר יש ערך שווקי גבוהה. מדוע זה כך? התשובה פשוטה. משום, שלמעשה אריזת המוצר היא המגע הראשוני בין הלקוח למוצר. מה שאריזה תשדר זה מה שהלקוח יקלוט. על כן חשוב שהאריזה אכן תשדר את המסר שאנו רוצים שהיא תשדר. לא רק זאת האריזה גם צריכה לגרום למוצר לבלוט. סביר להניח שעל המדף בו המוצר יהיה מונח יהיו מוצרים רבים זהים והלקוח צריך לראות את מוצר שלך מבין כל המוצרים. יתרה מכך, בדרך כלל, הלקוח ייקח את המוצר הראשון מהסוג שהוא צריך זאת סיבה נוספת למצוא פתרונות אריזה מקוריים ומושכים את העין.

ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אות הזהב-פתרונות אריזה ודפוס- www.gold-letter.co.il © כל הזכויות שמורות
אות הזהב שכטרמן 28 פינת דגניה ת.ד 13166 אזה"ת הצפוני נתניה 09-8822250 09-8846941
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל