אריזות קרטון
אריזות קרטון נשמע דבר פשוט מאד וברור. לכל אחד עולה בראש אריזה מסויימת שהוא מכיר וזהו. אבל זה קצת יותר מורכב. בבחירת אריזות קרטון למוצרים צריכים להיכנס לא מעט פרמטרים. נפרט כאן את חלקם.

    

נתחיל בהתחלה
קודם נתחיל בהתחלה. מהו בכלל קרטון. יש כמה סוגים של קרטונים, בעיקרון קרטון עשוי מעיסת עץ. יש קרטון גלי הקרטון עשוי משכבות של קרטון חלקם ישרות חלקן וגליות. קרטון נוסף שקיים הוא קרטון מדבקה. הקרטון הזה דק ומודפס עליו ישירות לוו או עטיפה למוצר (למשל קורנפלקס). קיים גם קרטון מאסיבי יותר שהוא המקבילה של קרטון ללוח עץ והוא בעצם קרטון דחוס.
הבנו ממה אפשר לבחור אריזות קרטון. עכשיו צריך להבין איך בוחרים אותן.
הבחירה הנכונה
בחירת סוג הקרטון נגזרת ישירות מהצורך של המוצר. למשל מוצר שאתם רק רוצים לשנע אותו ממקום למקום ולא צריך להשקיע בחזות האריזה ידרוש אריזה פשוטה מאד. יש מפעלים בהם תמצאו את האריזו האלו כבר מוכנות בכל מיני גדלים ונור רק לבחור.
לעומת מוצר זה יש מוצרים בהם אריזות הקרטון משמעותיות יותר. כאשר האריזה היא חזות המוצר ומשווקת אותו צריך להשקיע בה מחשבה רבה. אריזה כזו תדרוש עיצוב גרפי וחשיבה שיווקית על צורת האריזה. אל תתקבעו על אריזה מרובעת רגילה אפשר לעשות הכל!
אז לאן הולכים מכאן
ישנן חברות המתמחות ביצור אריזות קרטון. שוב בחירת החברה מושפעת מהצורך. אם כל רצונכם הוא אריזה לשם שינוע המוצר יש חברות המספקות זאת ישירות ללא עיצוב מיוחד. כל שתצטרכו הוא לבחור את גודל האריזה. שימו לב לחלוקת כובד. אל תתפתו לקחת את הקרטון הגדות ביותר. וודאו כי הקרטון יכול להכיל את כובד המוצרים. למשל ספרים כדאי לארוז באריזות קטנות יחסית.
מוצר המשווק באריזת קרטון ידרוש חברה המתמחה בזה. ראשית עליכם למצוא מעצב גרפי טוב. לעיתים לחברת האריזה יהיה על מי להמליץ אך לרב לא יעסיקו אחד. יש לעצב את האריזה בחשיבה שיווקית ופרקטית לצרכן. זכרו כי אתם רוצים שהצרכן יושיט יד למוצר שלכם.

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אות הזהב-פתרונות אריזה ודפוס- www.gold-letter.co.il © כל הזכויות שמורות
אות הזהב שכטרמן 28 פינת דגניה ת.ד 13166 אזה"ת הצפוני נתניה 09-8822250 09-8846941
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל